Mamlaki łączą się w pary na całe, bardzo długie życie. Ich zwyczaje miłosne są dość podobne do ludzkich – samice mamlaków bardzo lubią dostawać kwiaty; dokładnie tak jak ludzkie. Pewien mamlak (samiec), o imieniu Fimflok ma jednak dodatkowe problemy. Jego wybranka, Fafijka, ma szczególne wymagania. Otóż byłaby bardzo zła, gdyby na koniec roku zorientowała się, że w tym roku dostała taki sam zestaw (w sensie zbioru) bukietów, jak w jednym z lat poprzednich. Ponadto życzy sobie dostawać kwiaty dokładnie raz w miesiącu (miesięcy w roku jest M). Fimflok ma z tym duży kłopot, ponieważ w jego ogrodzie rośnie tylko F krzewów kwiatowych (każdy innego gatunku), które zakwitają jednocześnie pierwszego dnia roku, i to tylko jednym kwiatem. Oczywiście wszystkie kwiaty z jego ogrodu muszą ostatecznie wylądować w wazonie Fafijki, bo inaczej mogłaby ona pomyśleć, że dostała je inna samiczka, co dla Fimfloka mogłoby się źle skończyć (samice mamlkaków czasem pożerają samców).
Po tym wprowadzeniu, zapewne zdajesz sobie sprawę, drogi Ligowiczu Zadaniowy, że sprawa jest bardzo delikatna. Fimflok będzie Ci bardzo wdzięczny, jeśli napiszesz mu program, który obliczy przez ile lat możliwe jest dostarczanie Fafijce co roku innego zestawu bukietów. Jest to o tyle istotne, że musi mieć on czas na przygotowanie się do ewentualnej ewakuacji na inną planetę.
Twoim zadaniem jest napisanie programu, który:
Pierwszy wiersz wejścia zawiera liczbę n (0 < n < 30), będącą liczbą zestawów danych. Pojedynczy zestaw danych składa się z jednego wiersza zawierającego dwie liczby całkowite M i F oddzielone pojedynczym odstępem.
Wyjście zawiera n wierszy. Jeden wiersz odpowiada jednemu zestawowi danych wejściowych i zawiera liczbę lat, przez które możliwe jest dostarczanie Fafijce co roku innego zestawu bukietów kwiatów.
3 2 6 3 6 6 6
31 90 1